مهاجرت به گرینلند و هرآنچه لازم است بدانید

مهاجرت به گرینلند

گرینلند در سال های اخیر در مهاجرت رشد چشمگیری داشته که این نشان دهنده ی آن است که دولت این سرزمین به دنبال افزایش سرمایه گذاری می باشد.

یکی از روش های مهاجرت به گرینلند خرید یا اجاره ختمه می باشد که به سرمایه اولیه و ضامنی نیاز دارد که مشخص کند شما از نظر مالی در شرایط خوبی قرار دارید. کسانی که در این سرزمین زندگی می کنند همه توسط دولت بیمه شده و بعد از بازنشستگی حقوق دریافت می کنند. سرزمین گرینلند در مسیر آموزشی بسیار قدرتمند ظاهر شده و توسط دولت از نظر مالی تامین می شود. کارآفرینی در این سرزمین مسیر همواری دارد و شرایط برای این کار در سال های اخیر مهیا شده است و افراد می توانند در این زمینه برای مهاجرت اقدام کنند.

در ادامه روش های ممکن برای مهاجرت به گرینلند بیشتر آشنا خواهیم شد.

مهاجرت به گرینلند از طریق کار

در این سرزمین همه ی کارخانه ها و شرکت ها به دنبال کسانی هستند که در حرفه خود متخصص باشند و از نظر شغلی مهارت های بالایی داشته باشند. در ابتدا باید نظر یک کارفرما را جلب کرده تا بتوانید موفق به اخذ ویزای کاری شوید و یکی از شرایط آن این است که باید در وضعیت مالی خوبی قرار داشته باشید.

مهاجرت به سرزمین گرینلند از طریق اخذ ویزای تحصیلی

برای افزایش شانس اخذ ویزای تحصیلی گرنلند و مهاجرت به گرینلند از این طریق می توانید رزومه تحصیلی خود را در دروس فیزیک ؛ شیمی و ریاضی قوی کنید. تحصیل در مقطع کارشناسی ۴ سال طول خواهد کشید و این سرزمین دارای سه دانشگاه ملی و قوی می باشد که می توانید با انتخاب یکی از انها آینده ای روشن را برای خود رقم بزنید.

ویزای تحصیلی گرینلند

ازدواج و مهاجرت به گرینلند

برای اخذ ویزای گرینلند و زندگی در گرینلند از طریق ازدواج باید چندین مورد را در نظر داشته باشید:

ـ در ابتدا باید سعی کنید که همه ی اصول را دقیق و صحیح انجام دهید و به یاد داشته باشید که تنها دو هفته بعد از ورود به گرینلند زمان برای ازدواج خواهید داشت.

ـ باید اثبات کنید که ازدواج شما صوری نیست . می توانید از مدارک دوره ی نامزدی خود کمک بگیرید.

ـ بعد از سه سال زندگی مشترک با همسر خود می توانید برای اخذ اقامت دائم گرینلند اقدام کنید.

ـ باید برای مدت سه سال با همسر خود از یک آدرس مشخص استفاده کنید.

ـ به قوانین زندگی در گرینلند آگاه باشید.

ـ سعی کنید به زبان مردم این سرزمین مسلط شوید تا بتوانید ارتباط درستی برقرار کنید.

تولد و مهاجرت به سرزمین گرینلند

سرزمین گرینلند برای اخذ تابعیت سیستم خون را در پیش گرفته است یعنی فرزند تازه متولد شده باید دارای پدر یا مادر اهل گرینلند باشد و اگر کسی به دنبال اخذ تابعیت از طریق خاک می باشد باید بداند که می تواند بعد از گذشت پنج سال زندگی در این سرزمین برای فرزند تازه متولد شده اش تابعیت گرینلند را دریافت کند.

سرمایه گذاری و راهی برای مهاجرت به گرینلند

یکی از دلایلی که باعث می شود سرمایه گذاری در گرینلند با ضرر بسیار کمی همراه باشد تابت بودن نرخ مالیات در این سرزمین است و افراد باید برای این کار در وضعیت مالی خوبی قرار داشته باشند. از روش های سرمایه گذاری می توان به ثبت شرکت اشاره کرد که بعد از روشن شدن طرح اقتصادی متقاضی می توان برای این کار اقدامات لازم را انجام داد.

مهاجرت به سرزمین گرینلند از طریق اخذ ویزای توریستی

این ویزا از نوع ویزای کوتاه مدت محسوب می شود که معمولا به مدت ۹۰ روز صادر خواهد شد. مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی و مهاجرت به گرینلند عبارت است از :

اصل پاسپورت معتبر ؛ عکس مشابه با ظاهر خود ؛ وضعیت مالی خوب ؛ مدارکی که نشان دهنده ی برگشت شما به سرزمین مبدا باشد.

مهاجرت و ویزای توریستی به گرینلند

مهاجرت به سرزمین گرینلند از طریق پناهندگی

دولت گرینلند تنها به دو درصد افرادی که درخواست پناهندگی به این سرزمین را داده اند پاسخ مثبت داده است و این نشان دهنده ی شرایط بسیار مشکل اخذ پناهندگی از این سرزمین خواهد بود. اگر شرایط برای شما بسیار حاد باشد یعنی بیشتر از ۸۰ درصد جان یا مال شما در خطر باشد می توان با دولت این سرزمین مصاحبه ای در این زمینه داشت.

مهاجرت و اخذ پاسپورت و اقامت گرینلند

برای اخذ پاسپورت سرزمین گرینلند باید حداقل به مدت ۱۰ سال در این سرزمین زندگی کرده باشید.

اخذ اقامت گرینلند بعد از ۵ سال زندگی برای کسانی که تمامی قوانین را رعایت کرده باشند امکانپذیر خواهد بود.

معرفی شهرهای مهاجر پذیر گرینلند

شما می توانید در ادامه با شهرهای مهاجر پذیر و پرجمعیت گرینلند آشنا شوید :

آماسالیک : این شهر یکی از شهر های دیدنی گرینلند محسوب می شود و فضای گردشگری بسیار زیبایی برای مسافران دارد.

آسیات : شهر آسیات یکی از شهرهای مشهور گرینلند است که بیشتر افراد برای بازدید از‌ آنجا به این شهر سفر می کنند و کمتر کسی برای اقامت دیده شده است.

میزان رضایت مهاجران به گرینلند

در مورد کسانی که مهاجرت به گرینلند را انتخاب کرده اند باید گفت که میزان رضایت آن ها از این سرزمین بسیار بالا بوده چرا که میزان جرم و جنایت در آن بسیار کم است و شرایط کاری بسیار خوبی در این سرزمین دیده می شود. از نظر بهداشتی و درمانی نیز در موقعیت بسیار خوبی قرار دارند و نسبت به بیماری ها روند بسیار تاثیر گذاری را در پیش گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *