شرایط زندگی در گرینلند چگونه است؟

شرایط زندگی در گرینلند

پایتخت گرینلند شهر ناک است و زبان رایج مردم سرزمین گرینلند انگلیسی و دانمارکی می باشد. وضعیت اشتغالی خوبی در این سرزمین بر پا است و چون سال های زیادی جزئی از سرزمین دانمارک بوده پس روش اقتصادی و تولیدی آن بر اساس همین سرزمین خواهد بود.

سرزمین گرینلند در زمینه محیط زیست سرمایه گذاری های زیادی کرده است و افرادی که در این زمینه کار می کنند می توانند برای پیشرفت کاری و زندگی خود برای مهاجرت و زندگی در سرزمین گرینلند اقدام کنند. میزان جرم و جنایت در این سرزمین خیلی کم بوده و منطقی است که مشاغلی همچون وکالت و حقوق نمی تواند درآمد آنچنانی در این سرزمین داشته باشد پس باید در انتخاب مقصد خوب برای ادامه زندگی دقت لازم را به همراه داشت.

در ادامه با تمامی شرایط لازم در جهت زندگی در سرزمین گرینلند بیشتر آشنا خواهید شد.

قوانین زندگی در سرزمین گرینلند

این سرزمین تا چند سال اخیر تحت نظر سرزمین دانمارک بوده و بعد از چندین سال توانست قدرت را بدست بگیرد. سیاست این سرزمین به صورت پادشاهی است که این پادشاهان امتیازات بسیاری دارند. قوانین این سرزمین بسیار سخت هستند به طوری که اگر کسی حتی به کودکان نیز بی احترامی کند مورد سرزنش و توبیخ قرار خواهد گرفت.

برخی از قوانین رسمی  که برای زندگی در سرزمین گرینلند باید بدانید :

ـ  حقوق زن و مرد در این سرزمین مساوی است.

ـ پول این سرزمین واحد پولی سرزمین دانمارک است و برخی از توافقنامه های سیاسی و تجاری آن به دستور دانمارک امضا می شوند.

ـ اگرچه هنوز این سرزمین زیر نظر دانمارک است اما نیروهای پلیس داخلی هستند.

ـ مرزها و قوانین بین المللی سرزمین گرینلند برای تمامی سرزمینهای جهان روشن است.

ـ مردم سرزمین گرینلند علاقه ی بسیاری به فست فود دارند.

ـ اسراف در غذا بسیار ممنوع و ناپسند است و باید در هر چیزی در این سرزمین صرفه جویی کرد.

ـ توهین و آزار رساندن به هر کسی در این سرزمین ممنوع می باشد.

فرهنگ مردم گرینلندزندگی در سرزمین گرینلند و فرهنگ مردم

پارتی در سرزمین گرینلند بر خلاف سرزمین ایران دیده نمی شود و هر کسی بر اساس مهارت خود در آمد دارد. مردم این سرزمین در زمانبندی بسیار دقیق هستند و ساعات کاری آنها به مدت ۶ ساعت در روز است. مردم گرینلند در ارتباط با ازدواج قبلی افراد هیچگونه سوالی نمی پرسند و برای کودکان احترام زیادی قائل هستند و برای تربیت آنها نهایت تلاش خود را خواهند کرد.

مردم گرینلند از نظر دینی:

جوامع مذهبی در این سرزمین کم هستند و بیشتر افراد پیرو دین مسیح می باشند.

تشابهات فرهنگی با سرزمین ایران:

مردم سرزمین گرینلند نیز در روزهای تعطیل دور هم جمع می شوند و مردان و زنان وظایف خود را تقسیم می کنند و می توان گفت زندگی در سرزمین گرینلند شرایط شادتر و بهتری نسبت به ایران دارد.

هزینه ی زندگی در سرزمین گرینلند

زندگی در سرزمین گرینلند هزینه ی نسبتا بالایی دارد پس باید قبل از مهاجرت هرینه های کمتر را برآورد کرد و بعد اقدام به این کار کنید.

برای زندگی در شهرهای بزرگ و صنعتی سرزمین گرینلند باید حدودا در ماه ۶ هزار کرون هزینه کنید اما زندگی در شهرهای کوچک نیز با وجود هزینه های کمتر امکانات لازم را نخواهد داشت.

میزان هزینه برای خورد و خوراک ماهانه هزار کرون ؛ میزان هرینه برای حمل ونقل در ماه ۲۰۰ کرون ؛ میزان هزینه ی بیمه و خدمات درمانی ۱۰۰ کرون و میزان اجاره مسکن باید ۷ هزار کرون باشد.

مشاغل کاری و زندگی در سرزمین گرینلند

برای زندگی در سرزمین گرینلند باید این سرزمین را از نظر شغلی در نظر بگیرید. این سرزمین برای افرادی که به دنبال مهاجرت کاری  که یکی از روش های مهاجرت به سرزمین گرینلند می باشد شرایط را با حقوق و درآمد بسیار خوبی مهیا می کند. برخی از مشاغل پر درآمد و پر طرفدار گرینلند برای مهاجران عبارت است از :

مهندسی برق ؛ مهندسی مکانیک ؛ بهداشت و درمان ؛ مشاغل مرتبط با محسط زیست ؛ مشاغل مرتبط با تکنولوژی

بیمه های درمانی و زندگی در سرزمین گرینلند

دولت سرزمین گرینلند به سلامت مردم و شهروندان خود بسیار اهمیت می دهد و کیفیت و دسته بندی های مختلفی برای بیمه این سرزمین دیده می شود.این سرزمین نسبت به سال های قبل پیشرفت زیادی در زمینه های درمانی داشته و از جمله سرزمینهایی است که در زمینه خرید دارو به مردم خود کمک می کند.

تفریحات لازم برای زندگی در سرزمین گرینلند

ـ خط ساحلی که در این سرزمین وجود دارد بسیار خاص و دیدنی است و گردش از طریق کشتی کروز طرفداران زیادی دارد.

سورتمه سواری در گرینلندـ سورتمه سواری با سگ ها بر روی لایه های نازک یخی هیجان فراوانی دارد و این سرزمین در زمینه سورتمه سواری تجربه خوبی در جهان دارد.

ـ استفاده از قایق های تفریحی در گرینلند بسیار طرفدار دارد و می تواند اوقات خوش و هیجان انگیزی را برای افراد به وجود آورد.

ـ حیوانات وحشی در سرزمین گرینلند توانسته اند از نظر گردشگری توریست های زیادی را به این سرزمین جذب کنند از جمله نهنگ های آبی گرینلند که بسیار معروف می باشند.

ـ کوهنوردی در مسیر های کوهی که از گل های بنفش پوشیده شده حس ازادی و آرامش را برای افراد به ارمغان خواهد آورد.

ـ استفاده از چشمه های آب گرم گرینلند در جزایر جنوبی این سرزمین برای سفرهای خانوادگی ایده بسیار جذاب و جالبی می باشد.

ـ شفق قطبی در این سرزمین یک پدیده طبیعی و جذاب است که برای دیدن آن باید از پوتین و لباس گرم استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *