اقامت دائم سوئد و خود اشتغالی

خود اشتغالی در سوئد

کشور سوئد از جمله کشورهای پیشرفته صنعتی است که از لحاظ اقتصادی یکی از قوی ترین کشورهای اروپایی می باشد. افرادی که شرایط خوداشتغالی و سرمایه گذاری سوئد را دارند علاوه بر دریافت اقامت دائم , می توانند از مزایا و امکانات رفاهی زیادی برخوردار باشند. این برنامه یکی از کوتاهترین و راحتترین برنامه ی مهاجرتی کشور سوئد می باشد که فرد متقاضی باید بیزنسی مشابه بیزنس خود در آن کشور دایر کند.

مهاجرت به سوئدشرایط مهاجرت به سوئد

مدرک زبان آیلتس 5

حداکثر سن 55 سال

زمان پروسه 12 تا 14 ماه می باشد

جواز کسب با حداقل 2 سال سابقه کار

مالکیت 50% از سهام بیزنس

دارایی به ارزش 700 میلیون تومان

حضور فیزیکی متقاضی 9 ماه در سال

اخذ اقامت دائم همسر وفرزندان زیر 18 سال

مراحل روند کار

ابتدا فرد متقاضی می تواند با ویزای workvisa single entry  3 تا 6 ماهه وارد كشورسوئد شود که این مدت ویزا بستگی به راه اندازی بیزنس دارد. بعد از راه اندازی بیزنس , ویزای work permit دریافت می کند. بعد از 2 سال داشتن بیزنس فعال , می تواند اقامت دائم خود را دریافت کند. بعد از3 سال ازاقامت دائم خود قادر به دریافت پاسپورت می باشد. همراه بودن خانواده از بدو ورود به سوئد امکان پذیر می باشد.

مهاجرت به سوئد

تمکن مالی

فرد متقاضی برای اثبات تمکن مالی باید حدود 200,000  کرون دارایی داشته باشد.همچنین هزینه 100,000 و 50,000  کرون به ترتیب برای همسر و فرزند متقاضی اضافه می گردد . فرد متقاضی باید حدود 700 میلیون تومان به عنوان دارایی وازاین مبلغ حدود 200 میلیون تومان به صورت نقدینگی برای اثبات تمکن مالی خود داشته باشد.

شغل های مورد نیاز:

هتل داری , شرکتهای خدماتی , شرکتهای عمرانی , آرایشگران , کترینگ ها و رستوران ها, شرکتهای حمل و نقل , برگزارکننده نمایشگاه ها , شغل های آنلاینی و اینترنتی (انباردارانی که دارای جوازکسب انباربه مدت حداقل 2 سال می باشند)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *