ویزای کاری

افراد با قصدهای متفاوتی تصمیم به مهاجرت به کشورهای خارجی می گیرند. عده ای به منظور گردشگری، عده ای برای تحصیل و عده ای نیز برای کار قصد رفتن به بک کشور خارجی را می کنند.

امروزه مهاجرت افراد با هدف اشتغال بسیار زیاد شده است و نیروی جوان به دنیال یافتن بهترین کشور برای یافتن کار می باشند. کشورهای کانادا، آلمان و ژاپن جزو پردرخواست ترین کشورهای ویزای کار هستند.

شرایط اخذ ویزای کار درکشورهای خارجی

کشورهای خارجی هر کدام با توجه به کمبود نیروهایی که دارند در هر رشته و حرفه ای اعم از پزشکی، مهندسی ، تجاری و ….  زمینه را برای جذب نیرو از سایر کشورها فراهم میکنند. حال اینکه هر کشور شرایط و خواسته های متفاوت خود را برای ویزا دادن به افراد در نظر دارند.

اما بطور کلی یک سری شرایط مشترک برای اخذ ویزای کار وجود دارد که شاملموارد زیر می باشند:

  • ارائه دعوت نامه از سوی یک کارفرما
  • تسلط به زبان کشور مقصد
  • سابقه کار و یا تحصیل در شغل مورد نظر
  • ترک کشور مقصد پس از اتمام مدت زمان ویزای کار

متقاضیان ویزای کار با چه مشکلاتی مواجه هستند؟

طبیعتا افراد باید به دنیال کارفرما در کشور مقصد باشند. و همین امر تبدیل به یک معضل بزرگ برای افراد متقاضی گشته است. بسیاری از آنها شروع به ایمیل زدن به شرکت های مختلف می کنند که کاری وقت گیر بوده و معمولا نتیجه ی مثبتی به دنیال ندارد. در این زمان بهترین راه مراجعه به متخصصین ویزای هر شرکت می باشد.

در این میان موسسه ی مهاجرتی کاسپین همراه و درکنار شماست تا اطلاعات کامل و جامعی را درباره ی کشور مورد نظر خود به دست آورده و به راحتی ویزای کاری خود را اخذ نمایید.